İNSTAGRAM BAYİLİK PANELİ

İNSTAGRAM BAYİLİK PANELİ

Merhaba arkadaşlar,

Tarafımızca yönettiğimiz bir instagram paneli var. Sistemde yaklaşık 15 bin tane aktif userimiz mevcut. Hepsi türk ve gerçek kişilerdir. Minimum 5 k Takipçi Beğeni Yorum işlemi yapabiliyoruz. Ve Oto beğeni.

Paylaşılan her fotoğrafa belirlediğiniz minimum ve maximum beğeniyi atabiliyoruz.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ;

1- Takipçi Gönderme İşlemi.
2- Beğeni Gönderme İşlemi.
3- Yorum Gönderme İşlemi.
4- Oto Beğeni İşlemi.
5- Cinsiyet Seçimi!

SİSTEM İŞLEYİŞİ;

Sistem işleyişi örneğin takipçi göndereceğiniz profilin kullanıcı adı yada instagram id'sini yazıp göndermek istediğiniz miktarı yazıp göndermek istediğiniz cinsiyeti seçip olmaktadır. Kullanıcı adı eklemeniz takipçi göndereceğiniz limiti ve cinsiyeti belirlemeniz yeterli olacaktır. Beğenide aynı şekildir. Fotoğraf linki girilip limit yazılıp cinsiyet seçimi seçilip. Gönderme işlemi yapılmaktadır. 

CİNSİYET SEÇİMİ ŞU ŞEKİLDEDİR; KARIŞIK , BAY , BAYAN

ÜYELER HAKKINDA BİLGİ;

Üyelerimiz tamamen günlük instagrama giriş yapan aktif ve türk üyelerdir. Sistemimizde asla bot user tutmayız. Hepsi belirttiğimiz gibi günlük instagrama giriş yapıp fotoğraf yapan bizim gibi birer kullanıcıdır. 

TÜRK VE AKTİFTİR.

OTO BEĞENİ İŞLEMİ;

Panelimizde bulunan oto beğeni işlemi. İstediğiniz bir hesabın kullanıcı adını girip o hesaba gönderilecek minimum ve maximum beğeniyi yazmak. Ve cinsiyet seçip sisteme eklemeniz yeterli olacaktır.


FİYATLANDIRMA;

Fiyatlandırmayı istediğiniz özelliklere göre belirliyoruz. Örneğin size sadece takipçi göndermeniz için bir üyelik verebiliriz. Veya sadece beğeni, yorum için bir üyelik açabiliriz.

Herşey dahil tüm özellikleriyle panelin aylık fiyatı 900  'dir. Fiyat Özelliklere Göre Gayet Uygundur. Sistem kalitesini sizde kullandıktan sonra anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.


Haftalık Fiyat; 300 

1 GÜNLÜK FİYAT DENEMENİZ İÇİN; 80 

ÖDEME YOLLARI;  ZİRAAT , ENPARA. YAPI KREDİ, AK BANK

İLETİŞİM: 

WhatsApp : 0535 106 52 10 

2017-03-20 18:32:42

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Beğeni Hilesi ile Nasıl Popüler Olunur?

Beğeni Hilesi ile Nasıl Popüler Olunur?

Takipçilerinizi Kolayca Arttırabilirsiniz Son zamanlar da kullanıcı sayısı gitgide artan ve neredeyse kullanmayan hiç kimsenin kalmadığı en popüler sosyal ağlardan birisi instagramdır. Genellikler

Facebook Beğeni Hilesi ile Fotoğraflarınızın Beğenisi Artsın

Facebook Beğeni Hilesi ile Fotoğraflarınızın Beğenisi Artsın

Günümüzde sosyal medya hesabı kullanmayan kimse kalmadı. Artık annelerimiz, babalarımız hatta yaşlı akrabalarımız bile sosyal medyada. Her ortamda olduğu gibi sosyal medya ortamında da popülerlik